D'SMART keyfi şimdi indirimli!

​D-Smart + İnternet Paketi Net 69 TL

Kampanya Detayları
Yüzlerce D-Smart kanalı ve Aile Plus üyeliği şimdi ayda 37 TL yerine 33 TL Üstelik hemen üye olanlara, Belgesel kanallarınızı katlayacak yepyeni Belgeselsever Paketi 3 ay HEDİYE
HD/HD+/D-fix  Aile Plus paketini 24 ay taahhütlü olarak alan abonelere, 24 ay ayda 4 TL indirim uygulanacaktır. Bu Kampanya Dahilinde BBC Earth, Viasat History, Outdoor ve Docubox HD kanallarından oluşan Belgeselseverpaketi 3 ay boyunca hediye edilecektir.
Kampanyadan yararlanan aboneler 24 ay boyunca sabit fiyat ile 33 TL ödeme yapacaktır.
Bu Kampanya kapsamında; tüm ürünlerde; iç kurulum bedeli peşin ya da taksitle ödenebilir.
24 ay Ayda 2 TL'den  faturaya yansıtılarak,
Bir seferde 40 TL olarak ilk faturaya yansıtılarak,

 ​​  0224 249 0 249

 BİZ SİZİ ARAYALIM!

Kampanya hakkında bilgi almak ve bu müthiş fırsattan faydalanmak için hemen aşağıdaki formu doldurarak "Gönder"e basın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Hediye Begeselsever Kanalları:

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya Koşulları Nelerdir?

HD/HD+/D-fix  Aile Plus paketini 24 ay taahhütlü olarak alan abonelere, 24 ay boyunca ayda 4 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında BBC Earth, Viasat History, Outdoor ve Docubox HD kanallarından oluşan Belgeselseverpaketi 3 ay boyunca hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanan aboneler 24 ay boyunca sabit fiyat ile 33 TL ödeme yapacaktır.

Kampanya Kapsamında Iç Kurulum Bedeli Alınıyor Mu?

Kampanya kapsamında; tüm ürünlerde; iç kurulum bedeli peşin ya da taksitle ödenebilir.
- Ayda 2 TL'den 24 ay faturaya yansıtılarak,
- Tek seferde 40 TL olarak ilk faturaya yansıtılarak,

Kampanya Kapsamında Taahhüt Vermem Gerekiyor Mu?

Kampanya kapsamındaki aylık ödemeli avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için 24 ay üyelik taahhütü alınmaktadır.

Yasal Uyarı

Bu kampanya 30 Nisan 2016 tarihine kadar yeni aboneliklerde geçerlidir. 24 ay taahhüt ile HD/HD+/D-Fix Aile Plus paketi alanlara 4 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında Belgeselsever paketi 3 ay boyunca hediye edilecektir. Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Kampanya kapsamında iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.